Інформація про проведення конкурсу на право

 оренди об’єктів міської комунальної власності

Організатор конкурсу – департамент охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради.

 

І. Назва об’єкту оренди і його місцезнаходження:

- приміщення (відокремлена кімната №225) на 1-му поверсі стаціонару КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР» за адресою вул.О.Теліги, 4; загальна площа – 9,12 м2, в т.ч. корисна площа – 8,12 м2, площа спільного користування – 1,0 м2.

Основні вимоги щодо умов конкурсу:

- Цільове призначення – роздрібна торгівля продовольчими товарами та організація громадського харчування (без права продажу товарів підакцизної групи).

- Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 565,16 грн. без ПДВ.

- Внесення конкурсної застави у розмірі 50 відсотків розміру стартової орендної плати на рахунок КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР».

- Об’єкт передається в оренду на 2 роки 11 місяців.

Для ознайомлення з об'єктом оренди та за додатковою інформацією звертатися в КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР» за тел. (0472) 66-24-00 (Орел Світлана Григорівна), (0472) 65-14-61 (Ковалюк Наталія Юріївна), або за адресою: м.Черкаси, вул.О.Теліги, 4, 1 поверх, бухгалтерія.

Конкурс відбудеться 22.02.2018 року о 15-00 год. в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг за адресою: м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36, каб.625.

 

ІІ. Назва об’єкту оренди і його місцезнаходження:

- приміщення (кабінет №44 і підсобне приміщення) на 1-му поверсі чотирьохповерхової будівлі КНП «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» за адресою вул.Чехова, 101; загальна площа – 32,97 м2, в т.ч. корисна площа – 25,36 м2 (кабінет – 22,14 м2, підсобне приміщення – 3,22 м2), площа спільного користування – 7,61 м2.

Основні вимоги щодо умов конкурсу:

- Цільове призначення – медична практика (гінекологія).

- Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 1694,57 грн. без ПДВ.

- Внесення конкурсної застави у розмірі 50 відсотків розміру стартової орендної плати на рахунок КНП «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини».

- Об’єкт передається в оренду на 2 роки 11 місяців.

Для ознайомлення з об'єктом оренди та за додатковою інформацією звертатися в КНП «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» за тел. (0472) 71-61-98 (Карась Інна Сергіївна), або за адресою: м.Черкаси, вул.Чехова, 101, 1 поверх, каб.3.

Конкурс відбудеться 22.02.2018 року о 15-20 год. в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг за адресою: м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36, каб.625.

 

ІІІ. Назва об’єкту оренди і його місцезнаходження:

- приміщення (кабінет №104) на 1-му поверсі будівлі КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою вул.В.Чорновола, 1; загальна площа – 34,6 м2, в т.ч. корисна площа – 31,6 м2, площа спільного користування – 3,0 м2.

Основні вимоги щодо умов конкурсу:

- Цільове призначення – медична практика (косметологія).

- Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 2162,03 грн. без ПДВ.

- Внесення конкурсної застави у розмірі 50 відсотків розміру стартової орендної плати на рахунок КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

- Об’єкт передається в оренду на 2 роки 11 місяців.

ІV. Назва об’єкту оренди і його місцезнаходження:

- приміщення (кабінет №400) на 4-му поверсі будівлі КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою вул.В.Чорновола, 1; загальна площа – 28,65 м2, в т.ч. корисна площа – 24,4 м2, площа спільного користування – 4,25 м2.

Основні вимоги щодо умов конкурсу:

- Цільове призначення – медична практика (комп’ютерна діагностика).

- Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 1496,76 грн. без ПДВ.

- Внесення конкурсної застави у розмірі 50 відсотків розміру стартової орендної плати на рахунок КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

- Об’єкт передається в оренду на 2 роки 11 місяців.

Для ознайомлення з об'єктами оренди та за додатковою інформацією звертатися в КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за тел. (0472) 31-37-54 (Роскопін Олег Миколайович), або за адресою: 18005, м.Черкаси, вул.В.Чорновола, 1, 3 поверх, каб.326 (приймальня).

Конкурс пропоную провести 22.02.2018 року о 15-40 год. в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг за адресою: м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36, каб.625.

 

Для участі у конкурсі учасник надає організатору пакет документів, а саме:

1. заяву про учать у конкурсі, в якій вказується назва юридичної особи або П.І.П. фізичної особи - підприємця, код ЄДРПОУ або код ІПН (індивідуальний податковий номер) особи, юридична адреса та/або місце проживання, контактний телефон, опис документів для участі в конкурсі;

2.  оригінал платіжного документа про внесення конкурсної застави або копію, завірену закладом – отримувачем платежу;

3.  завірену копію ліцензії на провадження окремих видів діяльності (у разі наявності);

4. належним чином оформлену довіреність на представництво від імені юридичної особи або фізичної особи – підприємця (у разі необхідності);

5. пропозицію щодо розміру місячної орендної плати; додаткові пропозиції щодо поліпшення об’єкту оренди.

До зазначених документів додаються:

- юридичною особою: копії установчих документів, нотаріально посвідчені;

- фізичною особою – підприємцем: копії паспорту та довідки про присвоєння ІПН, завірені фізичною особою (на кожній сторінці – «Згідно з оригіналом», підпис власника паспорту, ініціали, прізвище, дата).

Конкурсна документація подається у конверті з написом «На конкурс» із зазначенням об’єкту оренди та дати проведення конкурсу, запечатаному печаткою або особистим підписом учасника. На конверті зазначається контактна інформація про учасника: назва юридичної особи або П.І.П. фізичної особи - підприємця, код ЄДРПОУ або ІПН (індивідуальний податковий номер) особи, юридична адреса та/або місце проживання, контактний телефон.

 

Прийом документів для участі в конкурсі до 21.02.2018р. до 17-15 год. включно в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб.601.

Детальна інформація про порядок проведення конкурсу та перелік документів для участі в конкурсі розміщена на інтернет-сайтах Черкаської міської ради (www.rada.cherkassy.ua), департаменту охорони здоров’я та медичних послуг (http://medstatcher.at.ua) та на інформаційному стенді департаменту охорони здоров’я та медичних послуг.

 

Додаткова інформація:

За результатами проведеного конкурсу переможець після укладання договору відшкодовує орендодавцю витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди.

Зміна цільового призначення об’єкта оренди не допускається.

Розмір орендної плати встановлений за базовий місяць. За кожний наступний місяць розмір орендної плати визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць (при відсутності індексу інфляції за поточний місяць використовується останній відомий індекс інфляції).

До орендної плати не включаються витрати на утримання орендованого майна. Такі суми сплачуються орендарем окремо за виставленими йому рахунками.