Профілактика раку шлунка

Ведуться дослідження в області профілактики раку за допомогою лікарських препаратів або інших речовин, або «хіміопрофілактики». Дослідники вивчають можливість застосування:

Антиоксиданти

Вважається, що харчування, багате свіжими фруктами та овочами, знижує ризик раку шлунка. Деякі вчені вважають, що включення в здорове збалансоване харчування вітамінів-антиоксидантів і мінералів може запобігти раку. Дані антиоксиданти та інші сполуки, що містяться в свіжих рослинних продуктах, зменшують пошкодження слизової оболонки шлунка, яке викликає рак. Лікарі не впевнені до кінця, що здорове харчування може запобігти раку, оскільки довести це дуже складно. У теорії, антиоксиданти захищають клітини від пошкодження кисневими частками під назвою вільні радикали. А це пошкодження може призводити до переродженню клітин в ракові.

Антибіотики

У клінічних дослідженнях вивчається можливість застосування антибіотиків для лікування хронічної інфекції бактеріями Helicobacter pylori, що може допомогти у профілактиці раку шлунка. Helicobacter pylori (HP) — це відома причина раку шлунка. Однак у більшості людей, інфікованих даними бактеріями, рак шлунка ніколи не розвивається. А тому в процесі повинні брати участь і інші фактори. Лікарям потрібно точно знати ризик, інакше багато людей з невеликої групи ризику розвитку раку шлунка будуть отримувати антибіотики без будь-якої потреби.

У деяких роботах вивчалася можливість скринінгу хелікобактерної інфекції. Пацієнти з інфекцією Helicobacter pylori отримали відповідне лікування. Потім за всіма учасниками дослідження проводилося спостереження з метою визначити, у кого з них надалі розвинеться рак. Виявляти хелікобактерну інфекцію простіше, ніж рак шлунка — для цього потрібно лише провести уреазний дихальний тест. Однак пройдуть ще довгі роки до того, як учені зможуть точно сказати, що скринінг на Helicobacter pylori допомагає запобігти раку шлунка.

Харчування

Частота зустрічальності раку шлунка суттєво різниться між різними країнами по всьому світу. Це можна пояснити деякими відмінностями в харчуванні. Дієта, багата дуже солоними продуктами, збільшує ризик розвитку раку шлунка. А тому захворюваність раком шлунка дуже висока в Японії, де популярна солона і маринована їжа.

Ризик виникнення раку шлунка збільшує вживання копченої і смаженої їжі, а також продуктів з консервантами. Сюди можна віднести оброблене м’ясо з консервантами, наприклад, шинку і бекон. Харчування, багате свіжими овочами і фруктами, може знизити ризик розвитку раку шлунка.

Однак для того, щоб встановити взаємозв’язок між харчуванням і раком, необхідна додаткова інформація. А тому в даний момент у Великобританії та інших восьми європейських країнах проводиться дослідження, присвячене цьому питанню. Робота називається Європейське перспективне дослідження з проблем раку і харчування (EPIC). Дослідження почалося в 1992 році. У наступні 10-20 років планується отримати безліч звітів про харчування і різних видах раку.

Коментує:   лікар - онколог центру   Прокопенко Н.О.