Графіки прийому

Графік прийому сімейних лікарів і терапевтів КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ МОЖНА ЗАПИСАТИСЯ ОНЛАЙН НА САЙТІ https://mymedcabinet.com.ua/

Відділення загальної практики - сімейної медицини №3

П.І.П. лікаря № діл. № каб. Понеділок  Вівторок  Середа  Четвер  П'ятниця  Субота

Співаковська А.А.             

Зав.відділенням 229 11,00-15,00 10,00-14,00 11,00-15,00 13,00-17,00 11,00-15,00  

 

П.І.П Лікаря № діл № каб. Парні числа місяця Не парні числа місяця Субота
Чепурна В.Г. 2 204 14.00-18.00 08.00-12.00 Згідно графіку
Разумкова З.П. 3 207 08.00-12.00 14.00-18.00
Олексійчук Т.В. 6 208 08.00-12.00 14.00-18.00
Бузиновська А. С. 20 212 09.00-13.00 09.00-13.00
Соловйова Н.Д. 16 207 14.00-18.00 08.00-12.00
Железнякова Т.А.  27 223 14.00-18.00 08.00-12.00
Копотій Л.В. 5 222 08,00-12,00 14,00-18,00
Сидоренко Л.Ю. 7 204 08.00-12.00 14.00-18.00

                                              

Відділення   загальної практики -сімейної  медицини  № 1

П.І.П. лікаря   № діл.   № каб.   Понеділок  Вівторок   Середа Четвер    П`ятниця      Субота          
Григоренко В.О. Зав. Відділення 214 08.00-16.12 12.00-20.00 08.00-16.12 12.00-20.00 12.00-20.00  

 

  П.І.П. лікаря  № діл.   № каб.  Парні дні місяця    Не парні дні місяця Субота  
Рибалко М.В. 9 215 14.00-18.00 08.00-12.00 Згідно графіку
Грєвцов П.В. 8 212 Відпустка  
Савчук Т.М. 17 215 08.00-12.00 14.00-18.00
Ставицька Н.Г. 18 203 08.00-12.00 08.00-12.00
Запорожець Г.М. 23 210 08.00-12.00 14.00-18.00
Ніколаєва Н.Н. 26 216 курси  
Прокопенко Н.О 14      
Мальгін В.Ф. 15 205 Курси  
Ялисина Ю. А. 10 216 08,00-12,00 14,00-18,00

 

Відділення  загальної прктики - сімейної  медицини  № 2

П.І.П. лікаря   № діл.   № каб.   Понеділок  Вівторок   Середа Четвер   П`ятниця  Субота   
Прокопенко Н.О  Зав. Відділення   404 14.00-17.00 11.00-14.00 11.00-14.00 14.00-17.00 14.00-17.00

 

 П.І.П. лікаря  № діл.   № каб. Парні дні місяця       Не парні дні місяця   Субота  
Рідченко Т.І. 13 14 курси    
Максутова Н.М. 19 202 08.00-12.00 14.00-18.00  
Атамась В.Ф. 12 203 14.00-18.00 08.00-14.00
Сорокін В.І. 21 230 08.00-12.00 14.00-18.00
Співаковська А. А. (сум.) 22 229    
Ясенова Н.І. 25 212 Відпустка  

 

Графік засідання лікарсько-консультативної комісії КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»  (каб. № 403)

  Дні  тижня Часи роботи

1.

Понеділок

11.оо – 13.оо

2.

Вівторок

14.оо – 16.оо

3.

Четвер

11.оо – 13.оо

4.

П’ятниця

11.оо – 13.оо

 

Примітка:  в графіку прийому можливі зміни, уточнення інформації за телефонами 31-25-98 (реєстратура), 31-22-32 (стіл довідок), 31-23-40 (диспетчер). 

 

Графік прийому вузьких спеціалістів КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

ПІБ спеціаліста Посада Каб.. Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця

Завіновська Н.В.

гастроентеролог

302

Лікарняний

 

лікарняний

 

 

Жаврід Ю.В.

хірург

518

08.00-13.00

11.00-16.00

11.00-16.00

08.00-13.00

08.00-13.00

Гайда О.М.

хірург

514

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

Хлєбас О.Л.

хірург

518

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

Воропай Д.П.

ортопед-травматолог

512

курси

 

 

 

 

Гаращенко С.М.

ортопед-травматолог

512

08.00-14,00

14.00-18.00

14.00-18.00

08.00-14.00

08.00-14.00

Губенко А.П.

уролог

517

14.00-19.00

14.00-19.00

 

 

 

Дяченко Р.В.

ендокринолог

305

14.00-19.00

08.00-13.00 м.с

14.00-19.00

08.00-13.00

08.00-13.00

Соловйова Т.О.

кардіолог

303

на лікарняному

 

 

 

 

Потеряйко В.С.

отоларинголог

505

13,00-18,00

13,00-18,00

13.00-18.00

13.00-18.00 13.00-18.00

Москаленко І.О.

отоларинголог

507

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

Юдченко О.О.

отоларинголог

505

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

Дановська В.М.

офтальмолог

509

14,00-19,00

08,00-14,00

14,00-19,00

08,00-14,00

08.00-14.00

Петрова В.В.

офтальмолог

509

08.00-14.00

14.00-18.00

08.00-14.00

14.00-18.00

08.00-14.00

Трофімова О.А.

офтальмолог

508

08.00-14.00

14.00-18.00

08.00-14.00

14.00-18.00

08.00-14.00

 

 

 

 

Гусаченко Л.Л.

невропатолог

502

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08,00-11,00

08,00-11,00

Білоус Л.Д.

невропатолог

501

 

Курси

 

 

 

Данько Р.В. Невропатолог 501 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00

Іванченко Є.В.

інфекціоніст

219

08,00-14,00 08,00-14,00 08,00-14,00 08,00-14,00 08,00-14,00
Каплинська Т. Г. Невропатолог 501 відпустка        
Губенко В. В. Онколог 503 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
           

 

 

 Примітка:  в графіку прийому можливі зміни, уточнення інформації за телефонами 31-25-98 (реєстратура), 31-22-32 (стіл довідок), 31-23-40 (диспетчер).